Xperia Z ahize sorunu!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar telefonu turkcellden aldım baya aldu. 4. kez gönderişimdi ve şimdide benim sesim karşıya gitmiyor yada çok kötü bi şekilde gidiyor telefonla görüşme yapamaz hale geldim. değişim yaptırma şansımız var mı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu sorun çok uzun zamandır var benim telefonda. Bazen hiç sorun olmuyor bazen de 2-3 gün sürekli sorun yaratıyor. Problemin yazılımsal olmadığı kesin. Çünkü o bölgeye bastırarak, sıkıştırarak idare ediyorum. Zaten hem güncellemeyi, hem onarmayı hemde testleri defalarca yaptım. Servise göndereceğim ve çok büyük ihtimal geri dönecek sorun yok diye. Yine de şansımızı deneyelim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede aynı sorun var ama üşeniyorum servise göndermeye göndericen beklicen haftalarca arkadan biraz bastırınca ses geliyor ama bazen çıldırtıyor tavsiyem servise verirkende bastırınca ses geliyor diye belirtin temassızlık var diyin yapacaklardır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Birçok kişinin telde aynı sıkıntı var bende de olduğu gibi. Herkes donanımsal dedi. Donanımsalsa eğer sony nin ne yapması gerek bu sıkıntıya karşı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çoğu xperia z de bu sorun var bende de var sorunu şöyle hallettim servise felan yollamayın, telefonun kapaklarını açın fön makinasını içine tutun ama soğuk ayarda olsun ve belli bir uzaklıktan olsun, daha sonra sıcak ayara alın fön makinasını, uzak bir mesafeden gene telefona doğru tutun sorun kalmıyor, büyük ihtimal telefonun ahize kısmından içeri su buharı nem vs tarzı şeyler giriyor içerde sıkışıyor ve ahizeyi etkiliyor, bu yöntem bende işe yaradı deneyin bişey kaybetmezsiniz, ama fön makinası telefonlara zarar verebilir zarar vermemesi için kontrol sizde yeterli uzaklıkta tutun içinde nem kaldıysa nemi çıkarmaya çalışın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefondada var aynı sorun ne yapacağımı bilmiyorum

z'nin kutusunda çıkan kulaklığı kullanın yada she3595bk philips kulaklık alın sıfır sorunla kullanın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar aynı sorun benm basıma da geldi bende geçen ağustos ayında almıstım telefonu konusma yaparken ahizeden ses gelmiyo ama benm sesim karsıya gidiyo bende bir iki telefoncuya sordum aynı sorun baskalarında da var dediler bugün garantiye verdim telefonu bakıcaz artık gelince nasıl olcak inş düzelir yoksa o kadar para verdik telefona yazık yani

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende de viber den karşı tarafın sesi gelmiyor yardımcı olur musunuz lütfen.

s.gulce

Üyecik
geçen ekranım kırıldı yeni ekran aldım değişimden sonra sorun düzeldi,demek ki temassızlık problemi oluyor

enesyildiz

Asistan
çoğu xperia z de bu sorun var bende de var sorunu şöyle hallettim servise felan yollamayın, telefonun kapaklarını açın fön makinasını içine tutun ama soğuk ayarda olsun ve belli bir uzaklıktan olsun, daha sonra sıcak ayara alın fön makinasını, uzak bir mesafeden gene telefona doğru tutun sorun kalmıyor, büyük ihtimal telefonun ahize kısmından içeri su buharı nem vs tarzı şeyler giriyor içerde sıkışıyor ve ahizeyi etkiliyor, bu yöntem bende işe yaradı deneyin bişey kaybetmezsiniz, ama fön makinası telefonlara zarar verebilir zarar vermemesi için kontrol sizde yeterli uzaklıkta tutun içinde nem kaldıysa nemi çıkarmaya çalışın.
Mantıklı geldi banada. Aynı sorun bende de var yeni olmaya başladı.bence sıkıntı nemden.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende ne ses geliyo nede sesim gidiyo problem nedir acaba ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende de aynı sorun var ben çözemedim sizler bu sorunu çözebildiniz mi cevap verirmisiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar aynı sorun bende de var sizler bir çözüm bulabildiniz mi ?
bulduysanız bana yardımcı olurmusunuz acill

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Fabrika ayarlarına sıfırladım bi kaç gün düzeldi sandım aynı sorun. yazılımsal diyordum ama artık kesin donanımda hata var . aynı anda biraderle aldık onda sorun yok şans mı diyelim şimdi :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aldığımdan beri aynı sorun bende de var. kesilmiş olan sim kartımdan kaynaklandığını söylediler orjinal mikro sim bekliyorum .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aldığımdan beri aynı sorun bende de var. kesilmiş olan sim kartımdan kaynaklandığını söylediler orjinal mikro sim bekliyorum .
Sallamışlar, orijinal mikro sim kullanıyorum, v ar aynı sorun. Bastırınca arkasını geliyor ses.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende de Xperia Z2 var sesın 10 tanesınden 8 i gitmiyor ve gelmıyor . şimdi servise mi yollamalıyız yoksa yazılımsal ise format felan guncelleme işe yarar mı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar aynı sıkıntı bendede var ses tamamen gidiyor ve hiç gelmiyor üst tarafta sony yazısına hafif baskı yaptıgımda düzeliyor biraz zaman gectikten sonra tekrarlıyorr acil yardım lütfen telefonu servise mi gönderiyim yoksa yazılımsal bi sıkıntımı buu kadar para verip bu sıkıntıyı yasamk sizcede biraz garip degil mi ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynı sorun bende de var, çok sinir bozucu! Ayrıca eller serbest modunda karşı tarafın sesi acayip cızırtılı geliyor.

stat counter