Xs max alınır mı ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

EE7CR7

Üyecik
Yeni ıphone modellerinin çıkmasına aylar kala xs max alınır mı? Son değişiklik olmadan önce kayıt olmuş pasaport kayıtlı xs max 256 gb 8500 Tl alınır mı? Yorumlarını bekliyorum. Teşekkürler 🤗

Meyvuz0561

Üyecik
Yenisi çıksın fazla fiyat yoksa onu alırsın(fiyat farkı yüksek olur)

EE7CR7

Üyecik
Mantıklı ama yasa nedeniyle pasaport kayıtlı olarak alınamaz yeni modeller

niox

Üyecik
hocam yasa gereği derken? ben brükselden almayı düşünüyorum iphone 11 i alamam mı yani?

Mantıklı ama yasa nedeniyle pasaport kayıtlı olarak alınamaz yeni modeller

soruna gelecek olursak bende birkaç max buldum. 64 gb 8500 idi. yeni gelmişti hatta 1 hafta olmadı.
garantisi 1 yıl olunca 1 yıl sonrası olası arıza yapması dolayısyla vereceğin 2000 tl fark sonradan çıkabilir.

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
8500tl çöpe gider bence garanti yok kayıt şartları değişti

niox

Üyecik
8500tl çöpe gider bence garanti yok kayıt şartları değişti
nasıl yani hocam 12 ay garantiden bahsediyorlar?
Mesaj otomatik birleştirildi:

benim merak ettiğim iphone 11i 18 eylülde şayet gideceğim ülkede satışta olursa alabilecekmiyim pasaporta kayıt olur mu garantisi olcak mı?

yudododo

Asistan
casper via a4 plus çıkınca onu al en azından ülke ekonomisine faydan oluyo zaten iphone x ' e benzio millete yutturursun
( özellikleri gayet iyi 6 gb ram 64 gb vs. )

niox

Üyecik
10 yıldır iphone kullanıyorum. 1 kere galaxy s2 aldım bin pişman oldum.

casper via a4 plus çıkınca onu al en azından ülke ekonomisine faydan oluyo zaten iphone x ' e benzio millete yutturursun
( özellikleri gayet iyi 6 gb ram 64 gb vs. )
ülke ekonomisine iphonea verdiğim vergiyle fazlasıyla katkım oluyor¿ Aslında yerliye destek demek gerek ona.

Bir dünya ücretli ios uygulama, airpods, applewatch sahibi olunca androide geçmek zarar.

Yeni ıphone modellerinin çıkmasına aylar kala xs max alınır mı? Son değişiklik olmadan önce kayıt olmuş pasaport kayıtlı xs max 256 gb 8500 Tl alınır mı? Yorumlarını bekliyorum. Teşekkürler 🤗
Bence almayın. Bütçeniz ne kadar bilmiyorum anan Onun yerine Samsung s serisinden ya da note serisinden birini alın. Benim yorumum bu...

Webhead

Profesör
onu alacağıma OnePlus 7 Pro alırdım

stat counter