Yabancı Dizi Tavsiyeleri | Ana Başlık

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

|SeYYaH|

Rektör
Ya arkadaşlar bu yabancı dizileri hep ingilizce olarak mı izliyorsunuz?
Bunlarda dublaj yahut altyazı yok mu?
İngilizcesi olmayan birinin izleme şansı yok mu yani? :)

Master Yoda

Profesör
Ya arkadaşlar bu yabancı dizileri hep ingilizce olarak mı izliyorsunuz?
Bunlarda dublaj yahut altyazı yok mu?
İngilizcesi olmayan birinin izleme şansı yok mu yani? :)
çoğu zaten eski olduğu için bir-iki sezonu türkçedir ondan sonra altyazılı ile devam ediyoruz sadece ingilizce dinleyen yoktur herhalde

crow88

Dekan
@crow88

Selamlar;

şu dizi dikkatinizi çekebilir, ben izleme listeme aldım. ;)

Kod:
https://www.youtube.com/watch?v=Wf1qaCNq8u8
a.s :):) yahu alem adamsın,tam üstüne bastın derler ya ,dün akşam seyrettim,filmi kadar olmasada güzel,işin kötü tarafı dizinin geri tarafı yok ,malisef bekliyorum

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
a.s :):) yahu alem adamsın,tam üstüne bastın derler ya ,dün akşam seyrettim,filmi kadar olmasada güzel,işin kötü tarafı dizinin geri tarafı yok ,malisef bekliyorum
Ben de bir kaç gün önce fark ettim ve izledim; forumda açmış olduğunuz "survival doğada,şehirlerde yaşama" konusu hemen aklıma geldi. :D
Evet güzel başladı da sonra nasıl gider, konusunu ne derece korur, bilemiyorum ama ilk bölümü oldukça sardı diyebilirim. :)

crow88

Dekan
Ben de bir kaç gün önce fark ettim ve izledim; forumda açmış olduğunuz "survival doğada,şehirlerde yaşama" konusu hemen aklıma geldi. :D
Evet güzel başladı da sonra nasıl gider, konusunu ne derece korur, bilemiyorum ama ilk bölümü oldukça sardı diyebilirim. :)
konu güzel ama önümüzdeki dönemlerde senaryoyu yazan zat, kör döngüye girerse dizinin ahengi bozulur,2 dönem yeterli gelir,netice itibari ile konu hesaplaşma üzerine gider

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
Warrior dizisi, büyük usta Bruce Lee'nin kaleme aldığı notlara dayanıyor.

Kod:
https://www.youtube.com/watch?v=79rtcCnaeyo
@crow88

Hanna dizisi ara vermişken, bu da izlenebilir. ;)

crow88

Dekan
@kilicbaligi

fragmanı gerçekten güzel,sanırım ilk bölüm yayınlanmış,haber verdiğin için tşk ederim çok sağ ol ,bakayım

KamtariR

Asistan
Hanna gerçekten çok iyi. Başroldeki adam ölümsüzlük şifresi girmiş :D adam bir ton kurşun yedi, kesildi biçildi, dondurucuya bile atıldı. Bırak ölmeyi, hasta bile olmadı. Gözümde Polat Alemdarlı mazi canlandı. Kız rolün hakkını veriyor.

stat counter