Yamaha YZF R125 Mİ? Honda CBR125 Mİ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

proramArsivi

Üyecik
Sa arkadaşlar ben ilk defa kendime motor alcam yani yeni giriş yapacağım motorculuğa boyum 1.80 kilom 70 sizce cbr125 mi almalıyım yoksa r125 mi? Sizin önerileriniz nelerdir, bu iki motor hakkında kötü veya iyi yorumlarınızı öğrenebilir miyim? 🏍

Son düzenleme:

Tommy Vercetti

Profesör
Cbr125 daha bütçe dostu bir motor. Servisi yedek parçası vs daha uygun, oturuş pozisyonu daha dik ve rahat. Top speedi daha fazla. Yzf125 ise daha agresif bir görünüme sahip. Oturuş pozisyonu yatık ve pek rahat değil. (2019 modeli hariç) servisi ve yedek parçası pahalı. Top speedi düşük. Benim tavsiyem cbr olur.

proramArsivi

Üyecik
Cbr125 daha bütçe dostu bir motor. Servisi yedek parçası vs daha uygun, oturuş pozisyonu daha dik ve rahat. Top speedi daha fazla. Yzf125 ise daha agresif bir görünüme sahip. Oturuş pozisyonu yatık ve pek rahat değil. (2019 modeli hariç) servisi ve yedek parçası pahalı. Top speedi düşük. Benim tavsiyem cbr olur.
Teşekkür ederim görüşün ilgimi çekti bir kaç inceleme videosunda da r125 in oturuş pozisyonundan şikayet edilirken duymuştum Cbr125 in daha hızlı ve çevik olduğunu söylüyorsunuz doğrumu anladım?

stat counter