Yapayalnız bir insanım. :)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Servis Dışı

Asistan
İtiraflar bölümünde böyle bir şeyi itiraf etmeyi düşündüm.

O da yapayalnız bir insan olmam.

Yapayalnız olmamın sebepleri çok fazla. İsterseniz sebeplerini uzun uzun yazabilirim.

ishak042

Profesör
Yapayalnız da kastın sevgilinin olmaması mı yoksa hiç bir şekilde arkadaşın sevgilin vs olmaması mı? Ailen var mı?

Servis Dışı

Asistan
Yapayalnız da kastın sevgilinin olmaması mı yoksa hiç bir şekilde arkadaşın sevgilin vs olmaması mı? Ailen var mı?
Ailem var çok şükür. Bendeki yalnızlık şöyle. Hiçbir şekilde arkadaşım veya sevgilim olmadı. Belki birkaç kere arkadaşım olmuştur ama o arkadaşlardan baya zarar gördüm.

Servis Dışı

Asistan
ne güzel sonuçta istanbullusun xd .
Mesaj otomatik birleştirildi:

milleti napcan ???
Örneğin dersler konusunda kimseden yardım isteyemiyorum. Bir insan her şeyi tek başına yapamaz. Bir şekilde yardım alması lazım bazı konularda. Sırf dersler için yardım alamadım diye okul 1 sene uzadı. Hocalarım da zaten beni taktıkları yok.

Yalnız olmamın bir sebebi psikolojik sıkıntılarım. Sırf bu sıkıntılar yüzünden kendimden nefret ediyorum. İkinci bir sebep daha ortaya çıktı. O da kendimi sevmemem.

Maalesef.

Son düzenleme:

Servis Dışı

Asistan
Yaygın anksiyete bozukluğu, sosyal fobi, obsesif kompulsif bozukluğu, depresif nöbetler, psikoz başlangıcı, davranış bozuklukları, unutkanlık, sapkınlık vs. her şey var bende.

VECTORRR

Dekan
Yasaklı

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
Yaygın anksiyete bozukluğu, sosyal fobi, obsesif kompulsif bozukluğu, depresif nöbetler, psikoz başlangıcı, davranış bozuklukları, unutkanlık, sapkınlık vs. her şey var bende.
Doğuştan olan hastalıklar değil bunlar ı kendini dışladığın için oldu

Servis Dışı

Asistan
biliyorum da şimdi düşündüm onu xd

oha .

nerden biliyorsun ???
Birçoğunu doktorlar söyledi, kişilik testlerinde çıktı. Diğer sıkıntıları da araştırarak keşfettim. Mesela sapkınlığı ve OKB'yi.

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
elindekinin kıymetini bil ln bugün dsl sorunu yüzünden boş boş durdum hatta istersen dümdüz geç işte okulu üniversitede okul mu var ??? okul dediğin öncede olur sonuçta hakkınla girdin neyse sen direk gir geç işte xd

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
anlatamıyorum ben neyse bye xd

Sapkınlık yüzünden linç yiyip hapis yatmak mı güzel? Ya da psikoz olup da hastaneye mi yatırsınlar beni, veya OKB - YAB yüzünden işsiz mi kalayım

asperger sendromu şüphesi vardı ama öyle sendrom çıkmadı
sapkınlık nasıl şey ?

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
Sapkınlık yüzünden linç yiyip hapis yatmak mı güzel? Ya da psikoz olup da hastaneye mi yatırsınlar beni, veya OKB - YAB yüzünden işsiz mi kalayım

asperger sendromu şüphesi vardı ama öyle sendrom çıkmadı
Sapkınlık= sapıklık gibi birşey mi
(Sorumu mazur gör)

stat counter