Yapayalnız bir insanım. :)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
Açıklasam site kurallarını ihlal ederim. Bana yakışık kalmaz.
özelden atabilir misin ? saplantı gibi mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

oha o nasıl bir sorun :O

bu çok tuhaf birşey bence sen bir süre eve kapan ya da uzak bir yere git ne bilym alaskada ormanda kal sonra geri dön filan aklım şuan çorba .

Servis Dışı

Asistan
özelden atabilir misin ? saplantı gibi mi ?

oha o nasıl bir sorun :O

bu çok tuhaf birşey bence sen bir süre eve kapan ya da uzak bir yere git ne bilym alaskada ormanda kal sonra geri dön filan aklım şuan çorba .
Ben böyle düşünüyordum işte, tepkin beni hiç şaşırtmadı, zaten uzun bir süre evdeyim merak etme.

Servis Dışı

Asistan
ailen de olmasın sen tek keyfini çıkarabileceğin bir yer yani bence harika olur milletten uzak ne güzel .
Otobüslere binerken boş olanlara biniyorum. 10 dakika kadar sadece ben oturuyorum ilk durakta. Şoför gelince başlıyor yolculuk. İnsan bindikçe ben en arka motor kısmına gidiyorum.

Servis Dışı

Asistan
ben oturmuyorum bile daima ayaktayım bir yer olsa görmezden geliyorum çünkü sonradan inmesi zor oluyor ne bilym xd
Okula giden bir sürü hat var, ben bütün hatları biliyorum, boş hatlar oluyor, genelde kimse bilmiyor bunları, şoförler şaşırıyor, bu saatte gelen tek yolcu sensin diyorlar, yine kimsenin bilmediği 2006 -2007 model alman yapımı citarolara biniyorum oh mis bomboş

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
Bence bi an önce evlen belki geçer

kmurat

Dekan
Git dağlara, kayalara, ağaçlara tırman. Günümüz gençliği hep dört duvar arasında kalmaktan bunalıyor. Ben bile bunalıyorum. Çünkü her yer bina. Eskiden kendi sınırlarımızı zorlar ve bedenimizi tanırdık. Bu bize bir başarı hissi verir ve bizi mutlu ederdi. Şimdi sanal oyun oynanıyor, gerçeklik algısı yitiriliyor.

Furkan0223

Asistan
Bu konuda yalnız değilsin 😂 bende yalnızım ama kabullendim.

stat counter