Yazıcı tavsiye eder misiniz ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Fx97

Üyecik
İyi forumlar arkadaşlar :)bana evde kullanmak için bir yazıcı tavsiye eder misiniz ?

Aradığım başlıca özellikler şunlar :
yazıcı -tarayıcı olacak ,renkli baskı önemli ve kartuşu çabuk bitmeyecek

maximum limit 200 lira ve ayda en fazla 50 sayfa çıkartacağım sizce bu linkteki işimi görür mü
www.bimeks.com.tr/urun/121520/hp-photosmart-5510-e-aio-cq176b-.aspx

sizce nasıl ?

Şimdiden teşekkürler :)))

antimatter

Profesör
[EPSON WorkForce Pro WP-4515DN, Renkli Çok Fonksiyonlu 4in1 Inkjet Yazıcı, A4, Baskı Hızı : Dakikada 26 ppm/24 ppm'ye kadar, Çözünürlük : 4800x1200dpi, İşlemci : 333 Mhx, Bellek : 128MB, Kağıt Kapasitesi : 330 Sayfaya kadar, Tarama Çözünürlüğü : 1200dpi, Bağlantı : I/F USB ve Network, Duplex Baskı Özelliği, 2,5 inch LCD Gösterge, Garanti : 2 Yıl Merkezde€ 189,00

netmaniac

Üyecik
Fax özzelliği istiyorsan daha yüksek parayla daha şık birşeyler tavsiye edebilirim.

lianxing

Asistan
Ben sana hp deskjet ink advantage 2060 önerebilirim,Neden dersen gerçekten ev kullanımı için yeterli ve artar bi makine.Artı kartuşları çok ucuz ve gerçekten iyi dayanıyor.
Alırken bi tereddüt etmiştim acaba ekonomik olmasının altında bi bityeniği varmıdır diye,ama hem taraması hem yazdırması gerek hızı gerek kalitesi basit ve kullanışlı bi alet.
90 lira civarına aldım alırken Tanesi 20 liradan bi renkli bi siyah kartuş aldım Totalde 130 lira bide usb kablosu çıkmıyor oda 8 lira desen 140 liraya çıkıyor.Ama şunu diyebilirim,yazıcının en önemli özelliği olan kısmı ekonomik olması,gerçekten de içindeki demo kartuşlarla bile dünyanın belgesini yazdırdım.
Şu ana kadar yaşadığım tek sorun (açtığım konuyada bakabilrisin) bazen hp ler yazıcı biriktirmede sorun yaşıyor durduk yere bu hatayı alıyorsun,ama sorun çözmede usta isen bu senin için problem olmaz zira ben beceremedim ve foruma başvurdum...

Umarım yazım yardımcı olur şimdiden alacağın yazıcı hayırlı olsun...

stat counter