Yazıcı tavsiyesi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

iTune

Üyecik
Arkadaşlar Max. 150 TL lik yazıcı almak istiyorum. aradığım özellikler zaten klasik tarayıcısı olsun fotokopi olsun renkli yazdırsın falan. Önerilerinizi bekliyorum

Milton Sirotta

Profesör
₺150'ye pek yoktur ama bütçeni biraz daha arttırıp Wi-Fi'lı yazıcı alabilirsin.Çıkartmak istediğin yazıyı veya fotoğrafı akıllı telefondan da çıkartmana yarıyor.Ne işime yarayacak dersen,Örn. bilgisayar bozuldu o anda da ödevini yapman gerekti,akıllı telefonundan çıkartabilirsin.Ama akıllı telefonun yoksa HP'nin güzel modelleri var.

St. Benoit

Profesör
bugün hp' nin bir all-in-one yazıcısını metro' da gördüm. Kampanya fiyatı 89 TL gibi bişeydi. Avantajı 2 kartuşu olması. 4-5 kartuşla uğraştırmaz.

edit: aha bu. 31 ocak' a kadar aynı fiyat

eSa

everything is possible..
Yasaklı
Hp 1050 İki tane var kullanıyorum. Gayet hızlı ve şimdiye kadar bir sorun çıkarmadı. Şırınga ile kartuşları da doldurabiliyorsunuz :)

iTune

Üyecik
öneriler için teşekkürler arkdaşlar. uzun süre idare edicek bişey arıyorum. ben önceden hep hp alırdım kartuşları bozulurdu yeni kartuş almaktansa yeni makine alırdım tekrardan. bunun da kartuşları veya başka bi yeri bozulmazsa çok iyi olur benim için

stat counter