Yerli Yazılım (Oyun Dahil) Gelistirme Kulübü!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

3TH3M

Üyecik
C+ Mı Alıyorsunuz Yoksa Css Php Html Koder İşinişe Lazım OLuyormu Eğer Oluyorsa Başvuru Yapayım
Dostum Forum'u çok kullanamiyorum maalesef. Iletisim için bana özelden mail adresini ya da discord verirsen hızli iletisim kurabiliriz.

3TH3M

Üyecik
Özelden mail ve discord attım. Dönüş yapabilir misiniz?
Tabi ki

---- Mesajlar birleştirildi ----

Özelden mail ve discord attım. Dönüş yapabilir misiniz?
Discord davet linki: https://discord.gg/5DcwPd

Geç saatte yorum gelmeyebilir malum kullanıcı sayısı düşüyor.Moderatör bile olmuyor bu saatlerde ;)
Yaptığınız şey, gerçekten çok önemli ve benimde yapmak istediğim eylemlerden bir tanesi.
Şuan bilgisayar programcılığı 1.Sınıf okuyorum işin başında olmasam yani profesyonel derecede dil bilsem direk gelirdim.Zira oyun yapılacaksa harita tasarımı ve ara kodlamalarda hayal gücüm iyi olduğundan güzel işler başarırdım.Fakat dediğim gibi daha o derece ilerleyemedik ama devam ederseniz 2 yıl sonra yollarımız kesişebilir.
Bakalım bu yaz için büyük projlerimiz var. Şu an genel olarak grubumuzda kucuk capli projleler, sohbetler yardimlar oluyor. Ama simdiden gelmek isterseniz bekleriz :)

Son düzenleme:

3TH3M

Üyecik
Varmı bir ilerleme ?
Elbette fakat Projelerin Tümünü Ertelemek Zorunda Kaldık (2019 Yaz Tatiline) Gerek Ekibimiz de öğrenci çokluğundan gerek diger arkadaşlarımızın işlerini hafifletip buraya agırlık vermek için bir zaman verelim dedik. Yani proje bitmedi tam tersine Ortalıgı yıkmadan önce ki son Sessizlik... (Su Uyur Biz Uyumayız ;) ) Şaka bir yana hala ekibimize alımlarımız açık...

Konuyu bilerek upluyorum, sonra bana mağarada mısınız demeyin, miyav. :D <3
buraya da gelebilirsiniz.
Discord gruplarının tanıtımı ve reklamı için Farklı bir düşüncem var. Genel Olarak Bizim Ana Platformumuz Herkesin Tek çatı altında bulunduğu bir platformda uzmanlık alanlarına göre ayrılan bölümlerde faaliyet göstercekler. (O Alan da Çalışma yapanlar için. ÖRN: Mobil Uygulama Geliştiricileri için onlara özel bir grup ve çalışma alanı ayrılacak..) detaylar Haziran 2019 da

Son düzenleme:
stat counter