Youtube Seo Yöntemi İle Videolarınızı Onbinlere Ulaştırın

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


MCSSOCİAL

Üyecik
Katılım
1 Tem 2018
Mesajlar
62
Puanları
8
Konum
Adana
Bu videoda sizi aramalarda ilk sıraya çıkartıp yüzbinlerce izleyiciye ulaştıracak bir youtube seo yöntemini anlattım. Eğer siz de izlenmelerinizi arttırmak istiyorsanız mutlaka izleyin.

 

metehank

Üyecik
Katılım
12 Kas 2017
Mesajlar
2
Puanları
3
Konum
ankara
Bu konuda insanların takip ettiği şeyleri iyi tahmin etmek ve Google trendleri kullanmak da fayda sağlayabilir. Özellikle ilgi çeken filmler ve diziler üzerine video çekmek veya en çok takip edilen teknoloji konuları ile ilgili video çekmenin yararlı olacağına eminim. Bununla birlikte müzik videosu atmanın bu videoların müziklerini kullanmak isteyenler tarafından youtube downloader gibi programlar ile indirilmesi bir yandan kanalınıza etkileşim gelmesini sağlayacaktır.
 

MCSSOCİAL

Üyecik
Katılım
1 Tem 2018
Mesajlar
62
Puanları
8
Konum
Adana
Bu konuda insanların takip ettiği şeyleri iyi tahmin etmek ve Google trendleri kullanmak da fayda sağlayabilir. Özellikle ilgi çeken filmler ve diziler üzerine video çekmek veya en çok takip edilen teknoloji konuları ile ilgili video çekmenin yararlı olacağına eminim.
Kesinlikle.

Bununla birlikte müzik videosu atmanın bu videoların müziklerini kullanmak isteyenler tarafından youtube downloader gibi programlar ile indirilmesi bir yandan kanalınıza etkileşim gelmesini sağlayacaktır.
Bu konudaki bilgilerinizi daha detaylı bir şekilde paylaşabilir misiniz? O programlar ile indirilen videolar izlenme süresini yükseltmediğinden sağlıksız olduğunu düşünüyorum
 

metehank

Üyecik
Katılım
12 Kas 2017
Mesajlar
2
Puanları
3
Konum
ankara
Açıkçası doğrudan bir deneyimim olmadı konuyla ilgili. Ancak bir yerden bu tarz bişey duymuştum. Yine de bi kaynak araştırması yapıp bakayım. Net bir bilgi bulursam buradan paylaşacağım. Atmasyon şeklinde kalmasından korkuyorum bilginin.
 
Üst
stat counter