Zihin kontrolü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Drift King

Doçent
Need for Speed Underground 2'nin kapağında bile subliminal mesaj var. Youtubede bir İtalyanmı ne koymuştu. Orda gördüm ve şok oldum. O videoyu bir daha bulamadım. Bende kutusu vardı ve bakardım. Videodaki gibi adamın gösterdiği yere baktım ve umarım ban yemem sex yazıyordu. Şok oldum. Kuzenimde kutusu duruyor. Ona da gösterdim. O da araba oyununda ne alaka olduğunu düşünüyor. Bende ne alaka olduğunu düşünüyorum. Ama bu şirket EA ise bu tür şeyler çok normal.

VECTORRR

Dekan
Need for Speed Underground 2'nin kapağında bile subliminal mesaj var. Youtubede bir İtalyanmı ne koymuştu. Orda gördüm ve şok oldum. O videoyu bir daha bulamadım. Bende kutusu vardı ve bakardım. Videodaki gibi adamın gösterdiği yere baktım ve umarım ban yemem sex yazıyordu. Şok oldum. Kuzenimde kutusu duruyor. Ona da gösterdim. O da araba oyununda ne alaka olduğunu düşünüyor. Bende ne alaka olduğunu düşünüyorum. Ama bu şirket EA ise bu tür şeyler çok normal.
Bu arada forumda youtube videolarını paylaşan biri de öyle konular açıyordu tabelada abuk subuk şeyler yazıyordu :D

şizofren farklı bir şey Senin yaşadığın şey dalgınlık olabilir çok sters den olabilir çok kafana takıyorsundur olayları çok şey düşünüyordun beyin aynı anda bir çok işlem yapıyor ama yorulduğu için bazıları unutuluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

bence 1 hafta falan tatil yap eğlenmene bek şehirden uzaklaş kafandaki sorunları sil

bang1

Asistan
sizin dediğiniz algıda seçicilikden başka bir şey değil mesala meşhur aslan kralın bir sahnesi mağlum kelime yazıldığı söylenir ancak orda disney de dediği bakarsanız anlarsınız sfx yazıyor yani filmi yapanlara saygı amaçlı ama millet bakın burada bu yazıyor dediğinde siz orda onu görürsünüz eğer benzerse

bang1

Asistan
ama gene de söz güzel demi vectorrr neyse ben genede inanmak istemiyorum sonra kendimi siyahi ve garip bir güneş gözlüğü kullanan bir adam beyaz bir odada what is the real diye soruyor

bang1

Asistan
gerçekleri söyleyim seyretmedim ama daha önce seyretmiştim hatırlıyorum da ondan xd

bang1

Asistan
pekala ruhi zaten güzel içerik çıkarıyor izliyorum

bang1

Asistan
ama ben kabus görürken aklımdan doom müziği geçiroyum sonra gaza gelip kabusdaki şeylerden korkmuyorum sonuçta ne demişler doomda sen şeytanlarla marsda sıkışmazsın şeytanlar senle sıkışır

tarık1341

Asistan
Başkan şizofren sadece halüsinayson görmek değil diye biliyorum.Kendini şartlama şizofrenim diye değilsen iyice bozarsın kendi hayatını.

stat counter